Rychlé menu blogu: PORTÁLI. manekýnkaIII. manekýnkaIV. manekýnka

Lay - Prsten pro Čarodějku

15. července 2011 v 23:39 | Dincie |  Laye na přání
Ahojky! Ták...a teď je tady dilema. Ne, že bych teda nevěděla komu dříve vytvořit lay, to ne...popravdě řečeno si myslím, že asi hodně brzo skončím s

layema na přání. Doopravdy. :-( :-( :-( A mám tolik důvodů, že by nestačily prsty...:-D Když se za tím totiž otočíte, vidíte, jak zbytečné to ve výsledku je a jak nešťastné...no...ještě nic neříkám definitivně, jenom mám zase pocit, že bych podle některých měla celé prázdniny strávit u počítače...:-( Vím, že jsem to tady už psala, ale pro ty, kteří to nečetli zopakuju, že vytvoření nového laye mi zhruba trvá tři dny (1-2 dny vytvoření, 1 den nastavení) poctivé práce. Tak to jen pro představu...:-( Ono se taky dost často stává, že tomu věnuju celé dny a výsledek není, protože to prostě nejde...a objednávek mám opravdu hodně, takže bych znovu chtěla poprosit, aby jste mě neuháněli a byli si jistí, že na Vás pamatuju...:-) Takže...ve zkratce řečeno, kdo chce lay ode mě, musí si počkat a kdo si počká...ten se snad i dočká...:-D :-D :-D No nic. Teď už KONEČNĚ k tomuto layi, protože právě tento lay jsem úplně první větou myslela. Je to dilema. Není ani na přání, ani není volný. Když jsem ho vytvářela, myslela jsem na Ewelyn Dark, ale nejsem si úplně tak jistá, jestli se jí bude líbit, protože na něm není žádná typická upírka, laděná do rudé. Takže jsou dvě možnosti. Buď se Ewelyn bude líbit a já jí k němu dodělám bonusky (se jménem) a nebo lay pěkně poputuje do kolonky volné - temné fantasy. :-) Současné bonusky jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 3 popisků do komentářů, 8 popisků do menu, 2 předělovaček a malého náhledu...:-) To bude všechno...mějte se krásně a dobrou noc...tohle si stejně přečtou jenom Ti, kteří věrně čekají a neuhánějí mě...tak těm bych chtěla poděkovat, že takoví jsou a že vůbec jsou!!! ;-) :-D ;-)Bonusky :

Avatary


Buttonky


Propagace bloguPředělovačky

A...náhledy ny vytvořený lay :

- Malý náhled -- Velký náhled -


 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Gilandhel Gilandhel | Web | 16. července 2011 v 8:22 | Reagovat

Lay je nádherný, to s tím prstenem, jak se odráží v tom smaragdu (teď doufám, že to je smaragd :-D ) je originální nápad... ;-)

2 Elise Elise | Web | 16. července 2011 v 11:39 | Reagovat

Ten je ale tajemný, pavouky moc nemusím, ale tu kočičku bych brala hned! Děsně se mi líbí ten třetí buttonek. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama