Rychlé menu blogu: PORTÁLI. manekýnkaIII. manekýnkaIV. manekýnka

Listopad 2010

Lay na přání - Lord Voldemort

18. listopadu 2010 v 15:57 | Dincie |  Laye na přání

Lord Voldemort - avatar 5

Lord Voldemort - blesk
Achoj! :-) Ještě než začnu novým layem, vrátím se krátce ke Gilandhel. Chtěla mít v layi více bílé barvy, proto jsem udělala novou více světlou variantu, kde jí bylo více...:-) To jen, jako vysvětlení pro ty, kterým se zdál být moc bílý...
Tenhle nový lay má ale s bílou společného jen málo. Claire
ho objednávala už v létě, takže se tímto i omlouvám, že to tak dlouho trvalo...když mi vyplňovala objednávku neměla klasický blog, ale stránky, nedávno se ale přestěhovala na blog.cz, takže jsem vytvořila dvě verze laye. Pokud ho bude Claire ještě vůbec chtít...Ta první verze je jenom blend a barva a tu druhou vidíte nastavenou...konec-konců k nové premiéře první části posledního dílu Harryho se tahle tématika hodí...:-) Tak. A bonusky jsou v podobě : 7 avatarů, 4 buttonků-klikaček, 1 propagace, 8 popisků do menu, 2 předělovačky, 3 popisky do komentářů, 2 blesky a malý náhled...:-) Achoj! :-)


Lord Voldemort - předělovačka do textu

Sestra Zlatušky...

13. listopadu 2010 v 20:58 | Dincie |  Laye na přání
Sestra Zlatuška - avatar 2

Achoj! :-) A toto je ta poslední možnost. Je to vlastně upravená verze číslo jedna...:-D Díky tomu zůstávají všechny bonusky stejné (kromě předělovaček a malého náhledu) a já je tady ani nebudu vkládat...odkaz na bonusky je tady...??? A...seznam všech verzí tady :
První / Druhá / Na Třetí právě jste...;-) Achoj! ;-)

Sestra Zlatuška - předělovačka velká