Rychlé menu blogu: PORTÁLI. manekýnkaIII. manekýnkaIV. manekýnka

Červen 2010

Moon

29. června 2010 v 22:23 | Dincie |  Laye na přání
Moon - avatar 6

Achojky!  Takže jsem využila blížících se prázdnin (naštěstí už opravdu klepou na dveře...) a pohrála si s dalším layem na přání!  Je pro Moon Lustre, která mi o něj napsala strašně krásně  tak doufám, že jsem se alespoň trochu trefila do jejího vkusu. Moon mi naprosto věřila, protože mi ve všem, včetně tématu, nechala volnou ruku, ale současně mi i poskytla důležité údaje o jejím blogu!  Lay jsem pojmenovala Moon podle názvu jejího blogu, jejího jména i obrázků - obsahu v layi... No, zkrátka je tam měsíc a hotovo!  Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 2 předělovaček (jedna do menu, druhá do textu), 2 propagace blogu a taky jsem si všimla, že má Moon na blogu popisky do menu a abych jí to nerozhodila, tak jsem jí je vyrobila taky, aby ladily k layi... To bude asi tak všechno, mějte se krásně a už předem vám přeju nádherné, ba přímo boží prázdniny i dovolenky - přesně podle vašich přání a představ!  Achojky!

Moon - předělovačka 2

Girl 's talk

24. června 2010 v 22:14 | Dincie |  Laye na přání
Girls talk - avatar

Achojky!  Dneska jsem vytvořila lay na přání pro Labandu. Měla ode mě slíbený ještě jeden a teď přišla řada na to, abych to dodržela!  Držela jsem se hlavně jednoho základního obrázku - toho, který je na avataru. Jinak je to vlastně více méně překvapení... Takže jsem ostatní obrázky a barvy doladila podle svého... Celkem jsem si s ním vyhrála, tak doufám, že se jí bude líbit...alespoň více, než ten aktuální... Součástí laye jsou taky bonusky : 6 avatarů, 4 buttonky, 1 propagace blogu a 2 předělovačky... To bude asi tak všechno, mějte se krásně, dobrou noc!

Girls talk - předělovačka

Lay na přání - Rupert Grint

16. června 2010 v 21:36 | Dincie |  Laye na přání
Rupert Grint - avatar 5

Achoj!  Dneska jsem udělala lay na přání pro Katie...
Téma bylo Rupert Grint a barva měla být zelenkavá i když mi Katie povolila ji podle potřeby změnit... Těšila jsem se na to, protože jsem ještě nikoho z Harryho Pottera nevytvářela... Ale jestli se mi to povedlo už posuďte sami... Součástí laye jsou taky bonusky v podobě 5 avatarů, 3 buttonků (klikaček), 2 předělovaček a 1 propagace blogu... To bude asi všechno, už mě nic nenapadá, mějte se krásně....třeba jahodově, achoj!

Rupert Grint - předělovačka

Zářivá Paříž

14. června 2010 v 15:30 | Dincie |  Laye na přání
Zářivá Paříž - avatar

Achoj!  Včera jsem vytvořila lay na přání pro Nik... Téma bylo Paříž a hlavně Eiffelovka a měla tam být ještě nějaká láska nebo přátelství...takže jsem tam dala přátelství, s láskou se to nemá přehánět, stačí láska k Paříži... V barvách jsem měla volnou ruku s tím, že tam nemá být dětsky růžová...s tím taky souhlasím, takže to bylo fajn, vůbec jsem se těšila až ho budu dělat...Paříž a pověstná věž v něm je krásné téma.... Taky jsem k layi udělala i bonusky : 3 buttonky (klikačky), 6 avatarů, 1 propagace blogu a 5 předělovaček... A rozhodla jsem se, že si dneska konečně změním výchozí design na Pamětech říše Jil...

Zářivá Paříž - předělovačka 2

Jonas brothers II.

5. června 2010 v 11:31 | Dincie |  Laye na přání
Jonas brothers II. - avatar 5

Achojky!  Takže opět po delší - týdenní odmlce je tady další lay na přání. Je pro Onku a Terušík na téma Jonas brothers...co se týče barev jsem měla volnou ruku a tak jsem si s tím vyhrála, takže doufám, že se jim bude výsledek líbit... Už jsem jim dělala jeden a ten je zase úplně jiný... Měly taky přání, aby obrázky byly z toho serveru...A součástí laye jsou taky - tradičně bonusky v podobě : 5 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu a 6 předělovaček do menu, nebo do textu, to už záleží na nich...takže to bude asi všechno, mějte se krásně a užijte si víkend...já jdu psát!

Jonas brothers II. - předělovačka 6